سد کارون
سد لتیان
سد سیاه بیشه

نام سد: سد مخزني گرمي چاي
جنس سد: خاكي با هسته رسي مركزي
طول سد( متر): 730
ارتفاع سد ( متر): 87
موقعیت جغرافیایی: آذربايجانشرقي و در220 كيلومتري جنوب شرقي تبريز و53 كيلومتري شمال شرق شهرستان ميانه بر روي رودخانه گرمي چاي
خدمات صورت پذیرفته برای سد مخزنی گرمی چای... بیشتر بخوانید

سد بتني دو قوسي سيمره با ارتفاع 180 متر از پي و طول تاج 202 متر برروي رودخانه سيمره واقع در حد فاصل دو استان ايلام و لرستان و در 106 كيلومتري جنوب شرقي شهرستان ايلام و 40 كيلومتري شمال غربي شهرستان دره شهر احداث گردیده است.
میکروژئودزی سد سیمره از سال... بیشتر بخوانید

طرح سیاه بیشه شامل دو سد به شرح زیر می باشد:
سد بالاي سياه بيشه از نوع سنگريزه اي با روکش بتني با طول تاج 438 متر و ارتفاع از پي 85 متر
سد پايين سياه بيشه از نوع سنگريزه اي با روکش بتني با طول تاج 330 متر و ارتفاع از پي 104 متر
شبکه های میکروژئودزی... بیشتر بخوانید

مهندسين مشاور ايستا سنج دقيق با هدف ارائه خمات تخصصي نقشه‌برداري دقيق به طرح و پروژه‌هاي عمراني تاسيس گرديده و با انجام بيش از 200 پروژه در زمينه ميكروژئودزي و رفتارسنجي ژئودتيك سدها و سازه‌هاي بزرگ به عنوان ذيصلاح‌ترين مشاور انجام خدمات مهندسي نقشه برداري دقيق در كشور فعالیت می‌نماید.

سخن مدیر عامل

امروزه اطمینان از عملکرد پروژه ها، اصلی ترین دغدغه طراحان، سازندگان و بهره برداران سازه های بزرگ می باشد که این مهم با نصب ابزاردقیق مناسب و پایش مداوم آنها تا حدودی مرتفع گشته است. اما ابزار دقیق نصب شده در درون سازه ها به مرور زمان قابلیت های خود را از دست می دهند و لازم است با استفاده از روش قابل اطمینان میکروژئودزی ضمن پایش سازه، عملکرد ابزار دقیق نیز مورد سنجش قرار گیرد. شرکت مهندسین مشاور ایستاسنج‌دقیق به عنوان اولین شرکت خصوصی در سال 1381 با هدف ارائه خدمات میکروژئودزی به طرحها و پروژه های عمرانی تاسیس گردیده است و با برخورداری از دانش فنی کارشناسان ذیصلاح و همچنین با در اختیار داشتن دقیق ترین تجهیزات اندازه گیری به روز دنیا توانسته است بیش از 200 مورد خدمات میکروژئودزی را به انجام رساند. در حال حاضر مهمترین پروژه های عمرانی کشور توسط کارشناسان این شرکت مورد پایش میکروژئودزی قرار می گیرند و به گواه کارفرمایان خدمات ارائه شده در سطح استانداردهای بین المللی است. تامل خوب و سازنده این شرکت با سازمان نقشه برداری کشور در جهت نیل به اهداف بلند مدت بسیار حائز اهمیت بوده است

خدمات

 1. میکروژئودزی

  میکروژئودزی به شاخه ای از علم نقشه برداری اطلاق می شود که عهده دار طراحی، ساخت نقاط، مشاهدات، محاسبات سرشکنی و تحلیل شبکه های ژئودتیک کنترلی می باشد. شبکه های ژئودتیک مجموعه ای از پیلار ها و نقاط نشانه می باشند که مختصات (موقعیت) آنها با دقت مناسبی تعیین گردیده است.
  پیلار: نقاط شبکه ژئودتیک که در خارج سازه واقع هستند.
  نقاط نشانه : نقاط شبکه ژئودتیک که بر... ادامه متن

 2. نقشه برداری
  • تهية نقشه هاي بزرگ مقياس از محل احداث سدها و تهيه نقشه هاي كوچك مقياس از مخازن سدها
  • تهيه نقشه هاي گازرساني به شهرها
  • تهيه نقشه هاي شهري، معابر، گذرگاهها و راه و باند و ...
  • تهيه... ادامه متن
 3. پیمانکاری و ساخت
  • پیمانکاری ابنیه و ساختمان
  • ساخت پیلارها و نقاط نشانه روی سدها
  • ساخت سیستمها و تصفیه خانه های آب و فاضلاب
  • سدها و بندها و تونلهای انحراف آب و مخازن آب
  • شبکه های آب و فاضلاب، آبرسانی... ادامه متن